O nas

MedSI jest spółką realizującą projekty badawczo - rozwojowe i wdrożeniowe w placówkach opieki medycznej. Współpracujemy ze szpitalami, poradniami specjalistycznymi, POZ oraz placówkami komercyjnymi.

W ochronie zdrowia tworzymy narzędzia, które optymalizują pracę personelu medycznego, jednocześnie zwiększając jakość świadczeń zdrowotnych.

Na co dzień łączymy nasze doświadczenie kliniczne, badawcze i akademickie z rozwiązaniami z zakresu uczenia maszynowego / Sztucznej Inteligencji, aby tworzyć technologię, która wychodzi naprzeciw potrzebom placówek i pracowników opieki medycznej oraz pacjentów.

MedSI zespół lekarzy, badaczy i specjalistów od AI, programistów, specjalistów z zakresu komunikacji medycznej oraz społecznej i zarządzania. którzy wspólnie projektują innowacyjne rozwiązania dla organizacji jednostek opieki medycznej.
 

Zakresy działania

Systemy optymalizacji

Systemy optymalizacji

Systemy pozwalające na lepsze wykorzystanie zasobów personelu pomocniczego placówki ochrony zdrowia, np. poprzez automatyczną rejestrację - w tym inteligentne dopasowanie terminu wizyty i jej długości do potrzeb pacjenta.

Systemy predykcji

Systemy predykcji

Rozwiązania oparte na danych archiwalnych pozwalają na modelowanie zmian danego zjawiska, zarówno w kontekście czynników wewnętrznych, jak i środowiska zewnętrznego, monitorując np. zapotrzebowanie placówki na personel, leki czy krew. Dzięki naszym systemom możliwe jest znaczne obniżenie ryzyka podejmowania decyzji i efektywne alokowanie zasobów. 

Systemy umożliwiające znaczne obniżenie ryzyka podejmowanych decyzji i efektywne alokowanie zasobów, monitorując zapotrzebowanie placówki na takie zasoby jak personel, leki czy krew.

Systemy rozpoznawania i rozumienia mowy medycznej

Systemy rozpoznawania i rozumienia mowy medycznej

Pracujemy nad systemem w pełni automatycznej, telefonicznej rejestracji dedykowanej POZ z automatycznym wywiadem medycznym opartym na weryfikacji hipotez klinicznych

System wsparcia telefonicznej obsługi pacjenta

 • organizuje i wspiera pracę rejestratorek
 • automatyzuje w pełni ok 15% kontaktów - zapytania pacjentów
 • częściowo automatyzuje pracę rejestratorki w około 60% spraw załatwianych w kanale telefonicznym
 • pozwala odejść od telefonu gdyż system sam zbiera informacje od pacjentów na temat zgłaszanych przez nich potrzeb
 • pozostawia pełną kontrolę rejestratorce
 • koordynuje ruch telefoniczny
 • organizuje i upraszcza proces oddzwaniania do pacjentów
 • wywłaszcza poranne szczyty komunikacyjne
 • prosta instalacja, nie wymaga integtracji z programem EDM
 • intuicyjna obsługa niewpływająca na obsługę innych programów używanych w placówce
 • szczegółowy moduł monitorowania statystyk połączeń telefonicznych wraz z analizą potrzeb pacjentów (niezależnie od raportów rejestracji)
 • Zapobiega konieczności outsourcesingu rejestracji poza placówkę

W skład systemu wchodzi: w pełni funkcjonalna centrala telefoniczna, moduł automatycznej obsługi pacjenta, interfejs dla rejestracji oraz personelu zarządzającego.

Wdrożenie nie wymagające zaangażowania personelu informatycznego po stronie placówki.

System organizacji pracy personelu na oddziałach szpitalnych

 • automatyczne budowanie grafików dyżurów według algorytmów
 • umożliwia pełną autoryzację personelu - zabezpieczenie dostępu dla osób postronnych i zabezpieczenie przed przypadkową modyfikacją grafików
 • moduł umożliwiający półautomatyczną wymianę i znajdywanie zastępstw na dyżury, z możliwością autoryzacji przez kadrę zarządzającą

Obsługa przez stronę www, dedykowaną aplikację mobilną lub sms

System automatycznej rejestracji w POZ

Pracujemy nad systemem w pełni automatycznej, telefonicznej rejestracji dedykowanej POZ z automatycznym wywiadem medycznym opartym na weryfikacji hipotez klinicznych

Skontaktuj się z nami

Biuro

Agnieszka Walczyk
tel: 723 769 833
Mail: biuro@medsi.pl

Dział medyczny

Łukasz Małecki
tel: 605 287 728
Mail: l.malecki@medsi.pl

Formularz kontaktowy

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane